Kamery

KAMERA VC-1060/ICR IR 600TVL 5-50mm MILITARNA OSD

Kamera z przetwornikiem Sony o dużej rozdzielczości oraz z solidnym podwójnym oświetlaczem podczerwieni o bardzo dużym zasięgu. Dzięki dużej rozdzielczości przetwornika otrzymujemy obraz o bardzo dobrej szczegółowości, a wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni ICR, pozwala na wierne odwzorowanie kolorów podczas pracy w dzień oraz dużą skalę szarości przy pracy w nocy.

Więcej…
 

KAMERA SCV-3120 ICR 600TVL 3.69-44.32 mm SAMSUNG

Zewnętrzna kamera wandaloodporna z przetwornikiem o bardzo dużej rozdzielczości oraz z podwójnym skanowaniem.

Więcej…
 

KAMERA 3D1-42T IR 420TVL 2.8mm


 

Kamera z wbudowanymi diodami LED IR o bardzo płaskim profilu i obudowie z tworzywa sztucznego. Nadaje się idealnie do niskich pomieszczeń ze względu na minimalną wymaganą przestrzeń.

Więcej…
 

KAMERA SCD-2020RP 600TVL 3.6mm SAMSUNG


 

Wewnętrzna kamera z przetwornikiem Sony SuperHAD o dużej rozdzielczości, wbudowanym oświetlaczu IR oraz z rozbudowanym menu OSD za pomocą których można ustawić wiele użytecznych funkcji i parametrów. Doskonale nadaje się do pracy w zupełnej ciemności i miejscach słabo oświetlonych , takich jak hole, wejścia do budynków, biura, itp.

Więcej…
 

KAMERA 3B2-58R IR 450TVL 3.5-8mm


 

Kamera wandaloodporna w metalowej obudowie zintegrowana z uchwytem. Konstrukcja uchwytu pozwala na bezproblemowe ukrycie kabla i złącz zasilania i wizji. Po zdjęciu klosza kamery możemy dowolnie ustawić moduł kamery (jest obracany w każdej osi) oraz wykadrować obraz za pomocą zmiennoogniskowego obiektywu.

Więcej…
 

KAMERA GEMINI-72D-34W IR 700TVL 2.8-11mm


 

Kamera wandaloodporna w metalowej obudowie z przetwornikiem Sony Ex-view HAD II o bardzo dużej rozdzielczości wyposażona w rewelacyjny procesor Sony Effio. Posiada wbudowany oświetlacz podczerwieni, załączany poprzez czujnik zmierzchowy w momencie niewystarczającego oświetlenia. Kamera przechodzi wtedy w tryb czarno-biały.

Więcej…
 

KAMERA GEMINI-75-50 IR 700TVL 5-20mm OSD


 

Zewnętrzna kamera IR o bardzo dużej rozdzielczości, z najnowszym procesorem DSP Sony Effio. Duża rozdzielczość obrazu sprawia, że obraz jest znacznie bardziej szczegółowy niż w standardowej kamerze. Dzięki temu idealnie nadaje się do systemów monitoringu gdzie wymagana jest identyfikacja osób lub pojazdów, np. wejścia do budynków, hole, bramy wjazdowe, przejścia, itp.

Więcej…